Kontakt z nami

Krzysztof Jakubczak. Systemy wagowe

ul. Żerkowska 12A
63-040 Nowe Miasto Nad Wartą
Dodatkowe dane kontaktowe:
Tel. 601779327, 612874422
Fax. 612874422
E-mail: zphu2@wp.pl
WWW: www.systemywagowe.pl
O firmie

Producent Wag elektronicznych

Nasza Firma jest kontynuatorem tradycji wagarskich począwszy od lat 70tych. Obecnie zajmujemy się produkcją , serwisem, legalizacją i sprzedażą wag. w naszych działaniach poszliśmy o krok dalej, by zapewnić kompleksową , wygodną i profesjonalną obsługę naszych klientów , wzbogaciliśmy naszą ofertę o urządzenia fiskalne, terminale wagowe, oraz komputery . We współpracy z zaprzyjażnioną firmą BA-INfo z Poznania kompleksowo wyposażamy nowoczesne zakłady w systemy wagowo komputerowe.Nasze wyroby posiadają certyfikaty CE , oraz zatwierdzenia typpu WE dopuszczające prowadzenie za ich pośrednictwen obrotu handlowego na terenie całej UE.

 

Pamiętaj że

Nasza firma pomoże w znalezieniu odpowiedniego sposobu finansowania zkupu naszych produktów, dobierzemy odpowiedni model wagi, lub urządzenia do twoich potrzeb.

 

Wagi elektroniczne o udzwigach od 600kg do 60 ton. Nasze wagi wykonyjemy w wielu wersjach i rozmiarach , często na indywidualne zamówienia . Jesteśmy przekonani iż pełna elastyczność wobec wymagań klienta przyniesie mu najwyższe zadowolenie z nabycia naszego produktu. Wychodząc na przeciw potrzebie łatwego finansowania naszych wag , nawiązaliśmy współpracę z kilkoma firmami leasingowymi, z których uslug mogą kożystać w sposób szczególny nasi klienci.

 

Systemy Wagowe

63-040 Nowe Miasto nad.Wartą

ul.Żerkowska 12a

tel kom. 0601779327

tel/fax: 061 2874422

E-mail: zphu2@wp.pl

 

Jesteś zainteresowany zakupem wagi, systemu, drukarek etykiet, sondy do badania mięsności, lub potrzebujesz porady jak usprawnić działanie twojej firmy w zakresie obsługi procesu produkcji, zadzwoń do nas, a udzielimy ci wskazówek i porad bezpłatnie.

Słowa kluczowe

Start (ulica numer, miasto):

Skontaktuj się z nami
Biznes-Mapa

Logowanie do panelu

Wszelkie prawa zastrzeżone biznes-mapa.pl