Kontakt z nami

SILMET Balustrady i Poręcze ze stali nierdzewnej

Rutkowskiego 9
41100 Siemianowice Śląskie
Dodatkowe dane kontaktowe:
Tel. 501008220, 322290707 (proszę raczej dzwonić na telefon komórkowy, ponieważ bardzo często wyjeżdżamy na montaże)
E-mail: biuro@silmet.pl
WWW: www.silmet.pl
Galeria
O firmie

Opis działalności

Projekt, wykonanie i montaż balustrad, poręczy, ogrodzeń, bram, krat i innych konstrukcji ze stali. Wykonanie ze stali nierdzewnej, ocynkowanej, malowanej proszkowo, montaż na terenie Górnego Śląska. Usługi spawalnicze u klienta. Spawanie MIG/MAG i TIG. Spawanie żeliwa.
ZAPRASZAMY do kontaktu:
501 008 220
PN-PT 8.00-15.00
Oferta

BALUSTRADY

 

Balustrady na francuskie balkonikiOkreślenie "francuski balkonik" odnosi się do usytuowanego najczęściej na piętrze, dużego okna, a raczej przeszklonych drzwi, które są dokładnie takie, jak wyjście na taras przydomowy. Przy czym po zewnętrznej stronie takich drzwi nie ma żadnego balkonu ani tarasu. Użytkowanie takich drzwi nie zabezpieczonych balustradą może grozić upadkiem człowieka z wysokości.

Balustrady na takie balkoniki mogą być ze stali czarnej lub kwasoodpornej. Najładniej wyglądają te, zamontowane na budynku przed nałożeniem warstwy termoizolacyjnej (elewacji). Są one także znacznie sztywniejsze i bezpieczniejsze od tych, montowanych po nałożeniu termoizolacji. Łatwiej takie balustrady myć (jest dostęp z okna). Można też montować balustrady na ściany z warstwą termoizolacyjną, ale nie jest to wskazane.

OFERTA:

INNE WYROBY

Usługi spawalnicze

Słowa kluczowe

Start (ulica numer, miasto):

Skontaktuj się z nami
Biznes-Mapa

Logowanie do panelu

Wszelkie prawa zastrzeżone biznes-mapa.pl