Kontakt z nami

Gabinet Stomatologiczny KORDENT

Korotyńskiego 23
02-123 Warszawa
Dodatkowe dane kontaktowe:
Tel. 228021070, 602257914
E-mail: warszawa@kordent.com.pl
WWW: www.kordent.com.pl
O firmie

Gabinet Stomatologiczny Kordent jest miejscem, w którym poczują się Państwo komfortowo i bezpiecznie. O przyjazną atmosferę dba profesjonalny zespół złożony z lekarzy, asystentek oraz zawsze uśmiechniętej recepcji. Wygodna poczekalnia, nowocześnie wyposażone gabinety oraz relaksująca muzyka sprawią, że każda wizyta będzie dla Państwa miłym spotkaniem. Ważne jest dla nas zdobycie zaufania pacjenta.

Dzięki temu współpraca jest owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Służymy dobrą radą w gabinecie, ale także telefonicznie i mailowo. Staramy się dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwań. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza pogłębiona na licznych kursach, przynależność do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych pozwala na wprowadzenie najnowszych technologii i pracę na najwyższym poziomie. Warto również wspomnieć o nowym, eksperymentalnym naborze lekarzy w gabinetach.

Staramy się inwestować w osoby, które zwiążą się z nami na dłużej. Najpierw pracują u nas studenci jako asysta stomatologiczna, następnie osoby te odbywają staż by w przyszłości móc pracować w naszych gabinetach jako lekarze. Pozwala nam to profesjonalnie wyszkolić taką osobę, nauczyć standardów naszej pracy oraz wzajemnie się poznać. System taki, bardzo pozytywnie wpływa na poziom pracy oraz atmosferę panującą w gabinetach. Wyróżniamy się profesjonalizmem, wysokim standardem świadczonych usług oraz co jest równie ważne, dbałością o kontakt z pacjentem. Naszym celem jest zadowolenie pacjenta z efektów leczenia oraz pomoc w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Możemy go zrealizować dzięki Państwa zaufaniu!

Słowa kluczowe

Start (ulica numer, miasto):

Skontaktuj się z nami
Biznes-Mapa

Logowanie do panelu

Wszelkie prawa zastrzeżone biznes-mapa.pl