Gospodarstwo Szkółkarskie Barbara i Remigiusz Grzywa

Gospodarstwo Szkółkarskie Barbara i Remigiusz Grzywa

Profesjonalne usługi dla Twoich potrzeb

O firmie Gospodarstwo Szkółkarskie Barbara i Remigiusz Grzywa

O firmie

Gospodarstwo Szkółkarskie "Grzywa" zajmuje się sadowniczą produkcją szkółkarską. Od 1992 roku jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy . Stałą kontrolę nad szkółką, sadem nasiennym i sadem zraźnikowym sprawuje Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie.

Drzewka owocowe zajmują główną pozycję w ofercie naszego gospodarstwa. Produkujemy najbardziej poszukiwane odmiany podstawowych gatunków sadowniczych. Posiadamy ponadto własne mateczniki odwirusowanych podkładek wegetatywnych, sad zraźnikowy a także sad nasienny,
z którego pozyskuje się nasiona do produkcji odwirusowanych podkładek generatywnych.

Gospodarstwo nasze posiada ponad 35-letnią praktykę w produkcji szkółkarskiej. Zdobyte przez lata doświadczenie i kwalifikacje rozwijane są z powodzeniem przez młode pokolenie następców.

Szkółka założona została w 1977 roku przez Remigiusza Jerzego Grzywę. Obecnie jej siedziba znajduje się w miejscowości KARCZMISKA (gmina: Karczmiska, powiat: Opole Lubelskie). Od 2009 roku prowadzimy ją wspólnie z synem Jackiem.

Opinie i Komentarze

ID: b12212fb-a734-7b8c-1dec-780dfa298385