Gabinet Kosmetyki Leczniczej i Pielęgnacyjnej ESTETYKA
Profesjonalne usługi dla Twoich potrzeb
O firmie Gabinet Kosmetyki Leczniczej i Pielęgnacyjnej ESTETYKA
O firmie
Gabinet Bezpiecznej Kosmetyki to miejsce, które powstało z mojej wielkiej pasji do kosmetyków i zabiegów estetycznych. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy (Śródmieście) w klimatycznym budynku przy ul. Nowolipie18.
Od początku działalności chciałam stworzyć miejsce w którym każdy, kto nas odwiedzi czuł się dobrze i bezpiecznie. Obserwując masowo powstające gabinety kosmetyczne i ośrodki SPA postanowiłam, że w Estetyce będzie inaczej….
Tak powstało miejsce w którym jesteście Państwo traktowan niepowtarzalnie i z ogromną troską.
Nasi klienci wyróżniają nas za:
- bezpieczeństwo zabiegów – dla nas to absolutny priorytet!!! W dobie tak wielu chorób zakaźnych, alergii i obniżonej stresem odporności ogromną uwagę przywiązujemy do tego, aby czuli się Państwo w Estetyce bezpiecznie i komfortowo. Podczas zabiegów korzystamy z materiałów jednorazowych(igły, czepki, klapki, ręczniki itp.). W przypadku rzeczy używanych wielokrotnie (cążki, nożyczki, pęsety, frezy itp.) wszystko STERYLIZUJEMY W AUTOKLAWIE, który posiadamy na wyposażeniu gabinetu.
Ogromną uwagę przywiązujemy do sterylności dezynfekcji, nie oszczędzamy na zdrowiu naszych Klientów.
- indywidualny dobór zabiegów – jako doskonale wykształcony zespół, korzystając z naszej wiedzy i wywiadu z pacjentem, dobieramy zabieg do problemu. Rzadko korzystamy z gotowych schematów zabiegowych narzuconych przez firmy kosmetyczne. Staramy się tworzyć indywidualne programy pomagające rozwiązać każdy Państwa problem dotyczący skóry. Dotyczy to zarówno zabiegów na twarz jak i na ciało. Naszym najnowszym osiągnięciem jest autorski zabieg wzmacniający włosy przy użyciu roll-citu i specjalnie dobranych preparatów.
- kompleksowość zabiegów – w Estetyce można wykonać szereg zabiegów, takich jak: manicure, pedicure (w tym ped. medyczny, łącznie z zakładaniem klamer na wrastające paznokcie) depilację woskiem (Lycon) i pastą cukrową, zagęszczanie rzęs. Proponujemy również depilację IPL, zamykanie naczynek, usuwanie rumienia i zmian skórnych, zabiegi na twarz i ciało, masaże. Współpracujemy z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej i dermatologiem.
- zabiegi z zakresu medycyny naturalnej – dla zwolenników metod naturalnych, pomagających utrzymać nasz organizm przy zdrowiu, proponujemy konchowanie i świecowanie uszu, a dla osób prowadzących stresujący tryb życia rewelacyjny masaż Lomi Lomi NUI…
- niepowtarzalna atmosfera - innowacyjny wystrój wnętrza tworzy atmosferę, która zdecydowanie wybija się ze schematu znanego z wielu salonów SPA. Aromatyczny zapach świec, specjalnie dobrana muzyka ….pyszna kawa i niepowtarzalna zielona herbata….
Do zabiegów używamy kosmetyków najwyższej klasy: Selvert Thermal, Filorga, GERnetic, Laboratorium INOSEARCH, Laboratorium MD:Ceuticals, oraz najnowsza w naszym gabinecie gama kosmeceutyków z USA - IMAGE Skincare.
Zapraszam do Estetyki……